Jesteś tutaj: Zaufali nam Opinie

Opinie o IP:tourism

Apartamenty Kaletówka - Karwia

IP:tourism to przede wszystkim profesjonalna i nowoczesna dzięki której mam możliwość kompleksowego promowania swojego obiektu wczasowego na kilku serwerach jednocześnie. Wysokie pozycjonowanie w wyszukiwarkach zdecydowanie przekłada się na ilość rezerwacji. Fachowa obsługa i przede wszystkim bezproblemowa możliwość wprowadzania drobnych zmian w reklamie obiektu w wyjątkowo w krótkim czasie.

Joanna Kaleta

Willa Solmare - Władysławowo

Bardzo dobre czytelne serwisy, sprawna i bardzo miła obsługa.

Polecam każdemu właścicielowi obiektu turystycznego.

Korzystam od 4 lat i jestem bardzo zadowolony.
www.solmare.pl

Aleksander Andrzejewski

Dom Wczasowy Pasja - Jastrzębia Góra

Z przyjemnością polecam Państwu usługi portalu turystycznego www.jastrzebia-gora.com. Współpraca z tak solidnym partnerem daje doskonałe wyniki na polu reklamy w Internecie. Zaangażowanie życzliwej kadry firmy IP:tourism gwarantuje przemiły kontakt, odpowiednią komunikację oraz indywidualne podejście do klienta. Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję z zamieszczonej reklamy w portalu www.jastrzebia-gora.com.

Marlena Długońska

Mysie Gniazdo - Jastrzębia Góra

Chciałabym polecić Państwu skorzystanie z usług internetowych firmy IP:tourism. Szczególnie rekomenduję portal internetowy www.jastrzebia-gora.com Wszystkim tym ,którzy chcą profesjonalnie i szybko wypromować swój obiekt turystyczny. Miła i fachowa obsługa, dostępne ceny, możliwość uaktualniania oferty w trakcie trwania umowy. Polecam! Sama jestem klientką kolejny rok i polecam stronę znajomym .

Eliza Piotrowska

Pensjonat "Kaprys" - Jastrzębia Góra

Jestem mile zaskoczony obsługą klientów niniejszego serwisu. Czasami współpracuję z podobnymi i nie zawsze można tak szybko i dobrze załatwić sprawę.

Dzisiaj wysłałem maila, potem nastąpił kontakt telefoniczny obustronny i po kilku godzinach ustalenia zostały przeniesione do realu. Tak trzymać Panie Łukaszu.

Wojtek właściciel pensjonatu